Velice mě těší, že jste navštívili můj internetový obchod www.babybroucek.cz moc bych si přála, abyste i Vy patřili k mým spokojeným zákazníkům a rádi se do mého obchůdku vraceli.

 
Dovolte mi, abych se vám v krátkosti představila, abyste věděli, od koho nakupujete oblečky pro své (menší i větší) drobečky.

Zároveň si můžete přečíst můj osobní příběh, jak jsem se od secondhandových oblečků, přes sklad v jedné krabici, dostala až k vlastnímu e-shopu.

 
Jmenuji se Angela Klusoňová, mám tři děti. Starší, dnes už dospělé holky, dvojčata a mladšího chlapečka, benjamínka. I z něho dnes je velký kluk. Příběh mého podnikání se však začal psát, když to byl malý drobeček a já s ním byla na mateřské dovolené. Přemýšlela jsem, co mám dělat s oblečky, z kterých nám už vyrostl. Něco jsem si samozřejmě schovala, ale pár kousků jsem zkusila prodat, vyšlo to a moc mě bavilo komunikovat s maminkami, které si chtěli něco po našem broučkovi koupit pro své malé ratolesti.

 
Zároveň jsem přemýšlela, co budu dělat po mateřské dovolené, chtěla jsem práci z domova, abych nemusela nikam daleko dojíždět. Až přišel nápad, zkusím štěstí s prodejem dětského oblečení na internetu, však mě to baví.

 
V roce 2008 jsem si udělala živnostenský list a pustila se do práce, začala jsem prodávat secondhandové oblečky pro děti. Objednala jsem první ohromný pytel oblečení z Anglie (postupně i z Německa nebo Belgie). Následovaly nekonečné hodiny třídění, praní, žehlení, focení, popisování jednotlivých kousků spolu s mírami a vkládání do mého obchůdku na Mimibazaru. Bylo to pro mě něco nového a byla jsem nadšená. V každém pytli jsem objevila i spoustu krásných kousků pro syna. V té době byl náš chlapeček ještě hodně malý, tak během dne vyžadoval mojí pozornost, proto jsem většinou na svých prvních krocích v podnikání pracovala v pozdních večerních a nočních hodinách. Z každého prodaného kousku jsem měla velkou radost a všechno co jsem prodala, jsem si poctivě zapisovala do sešitu. Za vydělané peníze jsem vždy pořizovala další pytle oblečení. A obchůdek se pomalu rozrůstal.

 
Po čase jsem se rozhodla sortiment rozšířit a přidat i pár kousků nového oblečení. Na konci srpna 2009, jsem tedy objednala nové oblečení značky Wolf. Na zkoušku punčocháče se Spidermanem a s panenkou Barbie. A prodávalo se a já měla velkou radost. Rozhodla jsem se, že se přestanu věnovat secondhandu a svoji energii a čas zaměřím na nové oblečení.

 
K prvním punčocháčům jsem postupně přidávala i další kousky nového oblečení – pyžama, trička, mikiny, tepláky, bundy, softshelové kalhoty, čepice nebo spodní prádlo. Postupem času jsem přidávala i další značky, vedle Wolfu i Kugo, Sezon nebo české výrobce VMart, Pletex či Malewo. Jak syn i moji věrní zákazníčci rostli, rozrůstal se i výběr velikostí, od úplně nejmenších věciček pro batolata, až po dorosteneckou velikost 164.

 
Ovšem bylo potřeba najít větší skladový prostor. Začínala jsem s jednou velkou bednou a jak zboží přibývalo, měla jsem ho uskladněné v nevyužité  skříni a konečně v roce 2014 jsem byla ráda za celou místnost. To bylo najednou prostoru. A sortiment se mohl dál vesele rozrůstat. Dnes už i tento pokoj praská ve švech.

 
Od samého začátku mého podnikání jsem zboží prodávala na Mimibazaru, ale i tam mně už přestal stačit prostor a po několika úpravách webu, začal být Mimibazar velmi nepřehledný a mnoho mých věrných zákaznic mi psalo, že mě nemohou dohledat, Mimibazar je pro ně chaotický, často nefunguje.

 
Po hodně dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla, založit si vlastní e-shop. Ve kterém však zachovám stejným přístup, jako jsem měla na Mimibazaru. Tedy prodávám jen to zboží, které bych já sama oblékla svým vlastním dětem. Pokud budete Vy, moji zákazníci, cokoliv potřebovat, nebojte se mě zeptat, ráda Vám poradím s výběrem, doporučím nebo přeměřím, abyste měli jistotu. Každý kousek, který zde nabízím, mi při naskladnění prošel několikrát rukama, vše se snažím zkontrolovat a prohlédnout, abych předcházela případným reklamacím, ale jsem také jenom člověk. Abych mohla uvést přesné míry k danému výrobku, každý obleček měřím. V neposlední řadě si všechno sama fotím a snažím se o co nejreálnější fotografie.

 
Pevně věřím, že se Vám bude můj e-shop líbit, bude se Vám v něm dobře vybírat i nakupovat a budete se ke mně vracet a vaše děti vyrostou v oblečení z mého obchůdku.